Jak postupovat při žádosti o úvěr | Zdravijezivot.cz
44
page-template-default,page,page-id-44,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Jak postupovat

Ať už potřebujete nové spotřebiče do své domácnosti, nebo chcete investovat do sportovního vybavení, nebo si prostě chcete udělat radost, my vám pomůžeme.

1

Zjistěte cenu produktu od Vašeho prodejce

Do kontaktního formuláře zadejte cenu produktu, vaše tel. číslo (dobrovolné) a ičo Vašeho obchodníka.

Po odeslání těchto informací budete přesměrováni do formuláře žádosti o úvěr na webu Essox. Ve formuláři na webu Essox v sekci “způsob podpisu” zvolte SMS (rychlejší způsob) nebo Papír ( klas. tištěná smlouva), následně „Komodita“ vyberte z možností .  V sekci „Předmět nákupu“ poté vyberte dle účelu Vašeho úvěru, pokud nebude automaticky vyplněno.

Vyplňte formulář na webu Essox. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, napište nám nebo zavolejte. Jsme tu pro vás a rádi vám s vyplněním pomůžeme.

Po odeslání formuláře vám přijde e-mailem rozhodnutí o poskytnutí úvěru a informace, jak dále postupovat.

Pokud bude vaše žádost schválena, obdržíte e-mailem i smlouvu o úvěru. Smlouva je nezávazná až do jejího podpisu. Vytiskněte ji a podepište. Primární kontrolu totožnosti ověříme u vašeho obchodníka. Společně s kopií dokladu totožnosti odešlete na adresu:

ESSOX s.r.o.

F. A. Gerstnera 52

370 01 České Budějovice

My kontaktujeme vašeho prodejce a finanční částku mu zašleme,  na základě předem dohodnuté proforma faktuře převodem. Tím je Vaše zboží uhrazeno.

Co budete potřebovat?

  • Předem si nachystejte pár nezbytností, usnadní vám to vyplňování žádosti. Pro vyplnění žádosti o úvěr budete potřebovat:– IČO vašeho obchodníka (najdete jej na razítku, internetu či dveřích obchodu).
  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas, kartičku pojištěnce nebo rodný list).
  • IČO vašeho zaměstnavatele – najdete ho na razítku nebo na internetu.
  • Informaci o tom, od kdy jste ve vašem současném pracovním poměru.
  • Váš čistý měsíční příjem a taktéž měsíční příjem celé vaší domácnosti.
  • Bankovní účet – pro uzavření smlouvy SMS podpisem je zapotřebí být majitelem bankovního účtu. Připravte si poslední 1-2 bankovní výpisy.
  • Informaci o tom, jaké jsou vaše celkové výdaje za bydlení – tedy náklady na energie i samotné prostory.
  • Pokud máte uzavřené půjčky či úvěry, je nutné znát také měsíční hodnotu všech vašich splátek.
  • Pokud máte uzavřené jakékoliv spoření či máte jiné pravidelné měsíční výdaje, taktéž budete potřebovat znát jejich výši.

Váš obchodník vám řekne cenu zboží, kterou zadáte do našeho formuláře. Současně s ním zde zadejte i jeho IČO a vaše telefonní číslo. V průběhu vaší žádosti vás budeme telefonicky kontaktovat a probereme s vámi všechny náležitosti a případně zodpovíme i vaše dotazy.

Kde zjistím IČO svého OBCHODNÍKA?

Pokud neznáte IČO vašeho obchodníka, podívejte se na jeho razítko, dveře – zde bývá IČO uvedené. Případně jej také vyhledáte na internetu. V mnoha obchodech naleznete náš tištěný leták, do kterého váš obchodník vyplní smluvenou částku i své identifikační číslo.

Po vyplnění vašeho telefonního čísla, IČO vašeho obchodníka a částce budete přesměrováni do formuláře na webu Essox. Navigace vás jednoduše provede. Jestli si ale nebudete vědět s něčím rady, kontaktujte nás. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme. Pokud jste si nachystali všechny dokumenty zmíněné výše, nezabere vám průchod formulářem více než 30 minut.

Jak zjistím, kolik budu měsíčně splácet?

Na webových stránkách naleznete online kalkulačku, kde si vše můžete nastavit dle vašich možností a přání.

Vyplňte formulář a odešlete žádost. Na váš e-mail přijde zpravidla do několika minut rozhodnutí o poskytnutí úvěru. Pokud bude váš úvěr schválen, obdržíte i smlouvu o úvěru.

Smlouvu si přečtěte, vytiskněte a podepište. Pokud si s něčím nejste jisti, zavolejte nám. My vám cokoliv rádi vysvětlíme či jakkoliv poradíme.

Pošlete nám jeden výtisk smlouvy na naši adresu. My následně uhradíme zboží přímo u vašeho obchodníka. A samozřejmě vám dáme vědět, že je již vše vyřízené.

Pro koho je ESSOX-ÚVĚR vhodný?

Essox-úvěr na zboží může získat kdokoliv, kdo má pravidelný příjem. Ať už jste tedy v důchodu nebo na mateřské dovolené, můžete o Essox-úvěr bez problému požádat. Stejně tak o něj mohou žádat i cizinci žijící na území České republiky, podmínkou je opět doložit pravidelný příjem a adresu trvalého bydliště.